TYROLIT Tělísko válcové 20x40-6 98A60O6V40
Neohodnoceno
  • 1 z 2
Válcové tělísko 20x40-6 98A60O6V40 - TYROLIT
Dostupnost Skladem (30 ks)
Můžeme doručit do
Kód produktu 413852 -32161-2073-
Kategorie KERAMICKÉ KOTOUČE A TĚLÍSKA
  • světle růžový umělý korund s keramickým pojivem
  • nerezavá ocel do 55HRC
  • zrnitost 60
  • tvrdost O
  • průměr tělíska: 20 mm
  • průměr stopky: 6 mm
  • délka: 40 mm